четвер, 16 травня 2024 р.

16 травня - День Вишиванки: Свято Ідентичності та Незламності Українського Народу

 День Вишиванки, що відзначається 16 травня, є особливим святом для кожного українця. Це свято, що нагадує про нашу ідентичність, про величність українського народу та його незламність. Вишиванка, як символ культури та національного духу, залишається з нами у часи радості та випробувань, об'єднуючи нас і нагадуючи про те, хто ми є.

неділя, 5 травня 2024 р.

З Великоднем нашу родину і всю Україну

З настанням весни кожен із нас, окрім чекання розквіту природи, очікує на найбільше християнське свято – Великдень. Це величне свято із багатовіковою історією та глибокими традиціями. Поза релігійними аспектами, Великдень відзначається багатою культурною спадщиною, яка складається з різноманітних звичаїв, обрядів та символів.

Великдень – це час спокою, віри та надії, яке об'єднує родини та сприяє зближенню людей. Незалежно від релігійних переконань, Великдень відкриває можливість віддати шану традиціям, поділитися радістю та відчути дух співчуття та милосердя.

Нехай Великдень принесе у ваші домівки радість, спокій та благополуччя. Нехай цей світлий святковий час наповнить ваші серця радістю, надією та вірою. Бажаємо, щоб кожен момент приносив лише щастя, а великодній кошик був сповнений найтеплішими посмішками та найсолодшими враженнями. Нехай ваші дні будуть як найяскравіші писанки – наповнені кольорами радості та любові! Веселих свят!

неділя, 10 березня 2024 р.

Декада словесності: Відкриття світу Тараса Шевченка та мови

У літературному середовищі кожного закладу освіти існують події, які не лише надихають, але й підтримують вивчення та розвиток мови, літератури та культури. В рамках Декади словесності, що триває у нашому ліцеї з 7 березня, відбулася класна година, присвячена великому сину українського народу – Тарасу Шевченку.

На зустрічі ми мали чудову можливість відкрити для себе багатогранність та глибину творчості цього видатного поета і художника слова. 

Проте наша зустріч не обмежилася лише вивченням біографічних даних. Ми розпочали конкурс сенканів, присвячений мові, який має назву "Слово до слова - зложиться мова". Учасники мали можливість виявити свою кмітливість та творчий підхід до використання мови, створюючи мініатюрні поетичні шедеври.

Матеріали конкурсу доступні на дошці, де кожен може ознайомитися з унікальними творами наших учасників та відчути магію слова у всій його красі.

Padlet Сенкан "Слово до слова - зложиться мова".

середа, 6 березня 2024 р.

Викресли булінг

 Шановні батьки! Просимо ознайомитись з рекомендаціями. На базі інформаційної кампанії «Викресли булінг» Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні розроблено рекомендації проте, як зрозуміти, що дитина зазнає цькування, що робити, щоб запобігти цьому, як батьки можуть підтримати дитину тощо.

https://t.me/UAmonogram/9078.середа, 21 лютого 2024 р.

Міжнародний день рідної мови

 21 лютого - Міжнародний день рідної мови. Для кожного народу найдорожчою і рідною є своя мова. Для нас, УКРАЇНЦІВ, таким СКАРБОМ є УКРАЇНСЬКА МОВА. Сьогодні у  6-В класі цікаво, жваво та креативно пройшла інтелектуальна гра - вікторина "Знавець рідної мови ". Виконуючи цікаві завдання, ми перевірили наскільки добре знаємо українську мову. Майбутнє за нами!

вівторок, 20 лютого 2024 р.

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

 20 лютого пам'ятний день, що відзначається в Україні на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Сьогодні і учні 6-В класу напередодні 09.00 згадали історію цього дня, хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять , самовідданість, силу духу, героїчний подвиг полеглих.

понеділок, 19 лютого 2024 р.

Освіта як цінність людського життя

 Сьогодні з учнями 6-В на класній годині дискутували на тему "Освіта як цінність людського життя". В "живому" спілкуванні довели думку, що освіта відіграє ключову роль у розвитку та формуванні особистості, допомагає досягати цілей і розкривати потенціал, організовувати комфортне життя.

16 травня - День Вишиванки: Свято Ідентичності та Незламності Українського Народу

 День Вишиванки, що відзначається 16 травня, є особливим святом для кожного українця. Це свято, що нагадує про нашу ідентичність, про величн...