середу, 21 лютого 2024 р.

Міжнародний день рідної мови

 21 лютого - Міжнародний день рідної мови. Для кожного народу найдорожчою і рідною є своя мова. Для нас, УКРАЇНЦІВ, таким СКАРБОМ є УКРАЇНСЬКА МОВА. Сьогодні у  6-В класі цікаво, жваво та креативно пройшла інтелектуальна гра - вікторина "Знавець рідної мови ". Виконуючи цікаві завдання, ми перевірили наскільки добре знаємо українську мову. Майбутнє за нами!

вівторок, 20 лютого 2024 р.

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

 20 лютого пам'ятний день, що відзначається в Україні на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Сьогодні і учні 6-В класу напередодні 09.00 згадали історію цього дня, хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять , самовідданість, силу духу, героїчний подвиг полеглих.

понеділок, 19 лютого 2024 р.

Освіта як цінність людського життя

 Сьогодні з учнями 6-В на класній годині дискутували на тему "Освіта як цінність людського життя". В "живому" спілкуванні довели думку, що освіта відіграє ключову роль у розвитку та формуванні особистості, допомагає досягати цілей і розкривати потенціал, організовувати комфортне життя.

четвер, 15 лютого 2024 р.

День Єднання

 Учні 5-В класу, разом із всією Україною, святкують День Єднання. В рамках святкових заходів ми взяли участь у виконанні Державного Гімну та обговорили історію цього важливого дня.  Сьогодні всією країною висловлюється підтримка та вдячність захисникам нашої країни. Ми приєднались до "Марафону Єдності" і висловлюємо свою повагу всім, хто стоїть на захисті нашої країни. Нехай День Єднання нагадує нам про нашу силу та спроможність разом подолати будь-які труднощі.

неділю, 21 січня 2024 р.

День соборності України

  22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані сталася визначна подія в історії нашого народу - урочисте проголошення Акту Злуки. Ця подія визначила становлення єдиної української соборної держави. У нашому 6-В класі, перед відзначенням Дня соборності України, ми провели цікаву годину спілкування. Під час неї ми пригадали важливі моменти історії виникнення цього свята, розглянули символіку нашої держави та обговорили національні пам’ятки України. Ця інтерактивна зустріч дозволила нам глибше зрозуміти та вшанувати об'єднавчий акт, який упродовж століть утверджує національну ідентичність та єдність українського народу.

четвер, 11 січня 2024 р.

Міжнародний день "Дякую"

 Щороку 11 січня відзначається приємне свято - Міжнародний день "Дякую". Часто в поспіху ми забуваємо сказати це слово, а воно є надзвичайно потрібним. Всього одне щире "дякую" може змінити дуже багато. Учні 6-В в цей день дякували не лише рідним, близьким, друзям, а й ЗСУ. Сподіваємося, що малюнки, пронизані нашою вдячністю, підтримають наших захисників та захисниць. Разом до ПЕРЕМОГИ.

пʼятницю, 22 грудня 2023 р.

Правила зимових канікул

 Ось всі і дочекались зимових канікул! Тепер ми маємо можливість добре відпочити. А щоб все у нас вдалось, слід пам'ятати про правила безпечної поведінки!

Міжнародний день рідної мови

 21 лютого - Міжнародний день рідної мови. Для кожного народу найдорожчою і рідною є своя мова. Для нас, УКРАЇНЦІВ, таким СКАРБОМ є УКРАЇНСЬ...