Правила поведінки для учнів

 Правила поведінки учнів ліцею №23 в умовах дистанційного навчання. 

1) Уроки починаються за розкладом, необхідно заходити на онлайн уроки завчасно; запізнення відволікають учителя та інших учнів від роботи. 

2) Вид та стиль одягу повинен відповідати загальноприйнятим шкільним нормам. 

3)На онлайн зустрічі ми всі хочемо бачити один одного, так відбувається справжнє спілкування, тому бажано вмикати відеокамери на уроках.

4)Учень, що пропустив уроки з поважних причин повинен вчасно повідомити класного керівника, передати за допомогою чатів спілкування медичну довідку чи письмове пояснення батьків, або осіб, що їх замінюють. 

5)Учні на уроці повинні уважно слухати вчителя, оволодівати знаннями, вміннями, практичними навичками; гідно поводитись. НЕ заважати іншим учням вчитися! 

6)Учні, які хочуть відповісти на питання чи звернутися до вчителя, повинні зробити позначку на екрані. 

7)Після закінчення уроку учні виходять з он-лайн зустрічі лише після слів вчителя: «Урок закінчено» та побажань всім. 

8)Уроки в асинхронному режимі - це також навчання; самостійне опрацювання заданого матеріалу, який перевіряється вчителем, тому необхідно до цієї роботи відноситись відповідально. 

9)Під час перерви також не забувати про безпеку! 

10)Булінг (цькування) тобто діяння учнів, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій інших учасників освітнього процесу не припустимі ні на уроках, ні за їх межами! 

11)Учні нашого класу(ліцею) гідно поводяться один з одним!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Декада словесності: Відкриття світу Тараса Шевченка та мови

У літературному середовищі кожного закладу освіти існують події, які не лише надихають, але й підтримують вивчення та розвиток мови, літерат...