четвер, 25 травня 2023 р.

Зустріч учнів 5-В класу з викладачем ЗЦППП Академії Поліції, капітаном поліції Андрієм ІЛЬЧЕНКО,

 У сучасному світі, коли дорожній рух стає все більш інтенсивним, надзвичайно важливо виховувати свідомих та відповідальних учасників дорожнього руху. Саме тому зустріч учнів 5-В класу з викладачем циклу загальноправових дисциплін ЗЦППП Академії Поліції, капітаном поліції Андрієм ІЛЬЧЕНКО, яка відбулася 25.05.2023, стала незабутнім та надзвичайно корисним заходом.

Під час зустрічі учні мали змогу поглибити свої знання про різні види дорожніх знаків та ознайомитися з правилами їх користування під час руху.

Однак, теоретичні знання самі по собі недостатні. Тому акцент на зустрічі був зроблений на практичних аспектах. Учні мали можливість активно діяти та моделювати різні ситуації на дорозі. З допомогою вчителів та представників поліції вони вирішували завдання, пов'язані з розпізнаванням знаків, встановленням правильного порядку руху та здійсненням безпечного переходу дороги. 

Зустріч пройшла в цікавій, живій формі. Сподіваємось на подальшу співпрацю.Немає коментарів:

Дописати коментар

16 травня - День Вишиванки: Свято Ідентичності та Незламності Українського Народу

 День Вишиванки, що відзначається 16 травня, є особливим святом для кожного українця. Це свято, що нагадує про нашу ідентичність, про величн...