неділя, 10 березня 2024 р.

Декада словесності: Відкриття світу Тараса Шевченка та мови

У літературному середовищі кожного закладу освіти існують події, які не лише надихають, але й підтримують вивчення та розвиток мови, літератури та культури. В рамках Декади словесності, що триває у нашому ліцеї з 7 березня, відбулася класна година, присвячена великому сину українського народу – Тарасу Шевченку.

На зустрічі ми мали чудову можливість відкрити для себе багатогранність та глибину творчості цього видатного поета і художника слова. 

Проте наша зустріч не обмежилася лише вивченням біографічних даних. Ми розпочали конкурс сенканів, присвячений мові, який має назву "Слово до слова - зложиться мова". Учасники мали можливість виявити свою кмітливість та творчий підхід до використання мови, створюючи мініатюрні поетичні шедеври.

Матеріали конкурсу доступні на дошці, де кожен може ознайомитися з унікальними творами наших учасників та відчути магію слова у всій його красі.

Padlet Сенкан "Слово до слова - зложиться мова".
Немає коментарів:

Дописати коментар

16 травня - День Вишиванки: Свято Ідентичності та Незламності Українського Народу

 День Вишиванки, що відзначається 16 травня, є особливим святом для кожного українця. Це свято, що нагадує про нашу ідентичність, про величн...